Marte Ani Tennisekool

Treening grupid ja trennide kellaajad

Laste treening grupid, trennide päevad ning kellaajad

Grupp  1                                       Grupp  5                                   Grupp  4

1. Raido Oolma                     1. Richard Soon                    1. Annabel Alavere

2. Karl Rappur                       2. Liisa Käiväräinen             2. Simone Jorgensen

3. Andree Kool                      3. Janek Lõo                           3. Rica Iskül

4. Romi Liis Järv                  4. Georg Richard Aare          4. Liisa Käiväräinen

5. Oliver Varek                      5. Laura Kelk                           5. Arlis Lond

6. Laura Kelk                        6. Kairit Kossas                      6. Margus Murel

7. Janari Alavere                 7. Bret Veskilt                          7. Kirke Martina Kuusik

8. Alex Sooneste                 8. Sandra Palakainen           8. Rauno Lemberg

9. Kairit Kossas

Grupp 1 trennide toimuvad Linnuse tennisehallis. Algus kolmapäeval kell 17.00 ja pühapäeval kell 16.00

Grupp 5 trenn toimub Linnuse tennisehallis kolmapäeval kell 16.00

Grupp 4 trennid toimuvad Linnuse tennisehallis. Kolmapäeval algus kell 17.00 ja reedel algus kell 15.00

Grupp 2                                                    Grupp 3                                            Grupp 6

1. Kristjan Jõe                                       1. Romi Raudvee                           1. Marit Mesi

2. Birgit Aja                                             2. Sofia Holst                                   2. Jan Markus Palm

3. Casandra Kruusimaa                     3. Elise Bobõlski                            3. Eleanor Maasikas

4. Bruno Patrick Koovits                   4. Maarit Tammiksaar                  4. Ariana Stepanova

5. Anna Maare Flooren                      5. Rasmus Tõnurist                        5. Laurits Aben

6. Maris Piispea                                    6. Sandra Einbaum                         6. Emma Aben

7. Markus Traus                                    7. Kirke Mariela Saukas

8. Mikk Bobõlski                                   8. Reio Robin Reinula

 Grupp 2 trennid toimuvad RG abihoone võimlas teisipäeval, kolmapäeval ja neljapäeval algus kell 15.00

Grupp 3 trennid toimuvad RG abihoone võimlas teisipäeval ja neljapäeval algus kell 17.00

Grupp 6 trennid toimuvad RG abihoone võimlas teisipäeval ja neljapäeval kell 16.00

Grupp 7

1. Toomas Patrick Parijõgi

2. Oliver Okas

3. Max Kristofer Pajupuu

4. Markus Traus

5. Janar Ervin

6. Lauri Nõmmik

7. Mathias Norkko

8. Laura Anette Sarena

9. Lisette Lein

10. Kristjan Sommer

11. Kris Mertin Toots

Grupp 7 tennise trennid toimuvad RRG võimlas esmaspäeval ja kolmapäeval algusega kell 17.00

 

Menu Title
×